Takto sestavený tréninkový plán může být ještě upraven, během prvního týdne (do 24.4.2016) je možnost napsat připomínky, které se budu snažit do plánu zapracovat (ideálně do mailu).
Kondiční příprava odstartuje VE STŘEDU 20.4.2016 OD 18H15MIN NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI DOBŘICHOVICE!!
V případě špatného počasí se budou tréninky nahrazovat dohodě s trenéry ve volných termínech popř. v sobotu a v neděli.
DVOREC KRAJNÍKOVA
Pondělí
15-16 Pubal, Singer P.
16-17 Rychlý, Skřidlovský, Pubalová
17-18 Bartoníček I., Max T.
18-19 Bartoníček J., Klimeš
Úterý
13-14 Bartál
17-18 Pubal, Hainz, Bajer A.
18-19 Jandourek, Singer M.
19-20 Havlík
Středa
15-16 Singer P.
16-17 Michal M.
17-18 Max T.
Čtvrtek
16-17 Rychlý, Hainz, Ward E.
17-18 Hainzová J.+K.,Singer M.
18-19 Klimeš
Pátek
14-15 Verbeek Adrian
15-16 Pubalová, Bartál
16-17 Verbeek S., Verbeek Alex , Bajer B.
17-18 Jandourek, Ward L., Bartoníček J.
18-19 Bajer A., Klimeš
DVORCE TACHLOVICE
PONDĚLÍ
dvorec 1
16-17 Doubek V., Cihelka
17-18 Doubek L.
19-20 Pechar
dvorec 2
16-17 Vrančičová, Janíková, Eden
17-18 Otrubová , Sémová M., Eichenberger
ÚTERÝ
dvorec 1
14-15 Čuřínová
15-16 Kadlec, Škoda
16-17h30min Hlaváčová
17h30min – 18 Hlaváčová, Doubek L.
18-19h30min Doubek L., Šmída D.
dvorec 2
16-17 Doubek V.
17-18 Otrubová, Beránková N.+E.
18-19h30min Dybal, Šmída D.
dvorec 3
16-17 Michal O.+Š.
17-18 Vrančičová, Eden, Sémová N.
STŘEDA
dvorec 1
14-15 Přinosil, Rusnáková, Edenová
15-16 Jedlička , Skřidlovský, Janíková
16-17 Doubek V., Cihelka
17-18h30min Hlaváčová, Doubek L.
18h30min-20 Šmída D.,Šmída D.
dvorec 2
15-16 Cihelka
16-17 Michal Š.+O.
17-18h30min Pechar, Dybal
18h30min-19h30min Ibl
dvorec 3
16h30min-17h30min Sémová M., Eichenberger
ČTVRTEK
dvorec 1
15-16 Škoda
16-17 Kadlec, Škoda
17-18 Cihelka
18-19 Šmída D.
dvorec 2
17-18 Sémová N., Klasna , Jedlička
18-19 Šmída D.
PÁTEK
14-18 TRÉNINKOVÉ ZÁPASY
KONDIČNÍ PŘÍPRAVA TACHLOVICE - je vždy v pondělí 17-18 mladší (ročník 2004 a mladší) ,18-19 závodní hráči starší (2004 a starší) a ve středu 16h30min-17h30min přípravka (2010 a mladší), 17h30min-1830min mladší (ročník 2004 a mladší) a 18h30min-19h30min starší (2004 a starší). Začátek pondělí 18.4.2016