TRÉNOVÁNÍ LETNÍ PRÁZDNINY 2020

Během celých prázdnin se bude normálně trénovat. Na našich stránkách www.f.h.tkdobrichovice.cz se můžete již nyní podívat v REZERVAČNÍM SYSTÉMU na rozpis tréninků. V rezervačním systému jsou označeny dny a hodiny kdy a s kým je možné hrát. Již teď jsou vyznačeny termíny v rezervačním systému na první a druhý týden v červenci.

První týden (1.-5.7.2020) se bude trénovat středa, čtvrtek a pátek 9 – 15 dvorec Krajníkova ulice a středa a čtvrtek dvorce Nučice 17h-20h.

Druhý týden (6.-12.7.2020) úterý, středa a čtvrtek 9h – 15h opět dvorec Krajníkova a úterý, středa a čtvrtek dvorce Nučice 17h-20h.

Každý trenér bude mít své barevné označení. Stačí den předem do 18h zavolat nebo zaslat SMS na telefon +420 739 320 385 pí. Hávová nebo na můj telefon a vaše jméno bude ihned zadáno do rezervačního systému na internet v požadovaném čase.

Fialová barva – Filip Háva

Růžová barva – Pavel Světlík

Hnědá barva – Tereza Hávová

Tradiční letní soustředění proběhne v termínu od 25.července do 31.7.2020 ve Vysokém nad Jizerou. Odjezd je v sobotu 27.července v 9h od haly BIOS v Dobřichovicích a návrat 31.července okolo 17h opět k hale BIOS. Pro ty,kteří s námi ještě nebyli tak připomínám 3 základní věci, které jsou potřeba s sebou. Je to dostatek oblečení na týden,plavky a tenisová raketa. Potvrzení účasti mi stačí dát vědět týden před odjezdem,abych věděl kdo pojede.

Na internetu www.cztenis.cz je k dispozici termínová listina turnajů pořádaných během prázdnin. Každý se dle vlastního uvážení může zúčastnit. Stačí poslat email nebo zavolat řediteli turnaje a jet na turnaj. Zejména Mladší žactvo by tuto možnost mělo využít na turnaje konané v našem nejbližším okolí!

Comments are closed.