Středa 3.8.2011

Zápis pokoje č.0 (Havrda, Pechar)

Filip nás vzbudil v 7h v 7h15min bylo běhání potom jsme běželi na tenis zpět jsme šli pěšky na oběd. K obědu byla roštěná s rýží. Po obědu jsme jeli hrát bejzbol a pak jsme se šli koupat na Anín. K večeři byl květák poté byl fylm a v 21h jsme šli na pokoje.

David Havrda: Nejvíc se mi líbilo ranní běžení na tenis. Nejhorší bylo koupání na koupališti.

Ondřej Pechar: Nejvíce se mi líbilo koupání na koupališti. Nejhorší bylo raní běžení.

Vojtěch Nepraš: Nejvíce se mi libilo hrát si s pejskem.Nejhorší bylo sbírání míčků.

František Pivnička: Nejvíce se mi líbilo běhání z tenisu. Nejhorší byla rozcvička.

Hávová Martina – Jedličková Veronika, Němcová Andrea

Odpolední program začíná volbou 2 kapitánů na následný Baseballový zápas. Volební komise pracovala ve složení:

Filip Háva – předseda

Jakub Kobera – skrutátor

Vojtěch Nepraš – pokladník

Samotná volba byla natolik vyrovnaná, že muselo být přidáno ještě druhé kolo. V prvním byl zvolen pouze Lukáš Doubek (5 hlasů) a na druhém  místě se srovnali David Havrda, Jakub Mráček, Matyáš Jandourek a Petr Pedersen se 4 hlasy. Druhé volební  kolo bylo natolik vyrovnané, že v místnosti by se  dalo napětí krájet. Nekteří voliči podlehli davovému šílenství………..

Ve druhém kole byl nakonec zvolen David Havrda (11 hlasů).

Další aktuality večer po zápase.

P.S. Hrají i všichni náčelníci z kapitánského můstku.

Před zahájením utkání jsme si museli připravit plochu drobnými úpravami terénu…..

Hned poté začal zápas, těsně zvítězil tým kapitána Davida Havrdy v poměru 5/4 sestava vítězného týmu byla následující: David Havrda, podzimková, Kaplanová, Pechar, Jandourek, Kobera, Kotula, Pivnička, Hainzová J., Hainzová K., Nepraš, Pexová, Jedličková