Archive for the ‘Fotbal’ Category

Kondiční příprava začala

Monday, April 11th, 2011

Na dnešní kondiční přípravě se nás sešlo pomálu,ale  o to větší “makačka”to byla.

Závěrečný fotbálek vyhrál tým kapitána Petra Pedersena nad týmem kapitána Lukáše Doubka 12:4

Sportovní dění 4.-5.4.2009

Sunday, April 5th, 2009

Fotogalerie je opět plná momentek z dění o víkendu 4.-5.4.2009. Nejen, že začala tenisová venkovní příprava, ale zejména nedělní fotbálek a basketbal stál za to. Musíme rovněž pogratulovat našim hráčkám v mladším žactvu. Julie hainzová a Dominika Hrubá získaly stříbrnou medaili na halovém okresním přeboru mladších žákyň 2009. Dominika Hrubá potvrdila skvělou formu i ve dvouhře, ve které získala bronzovou medaili. Gratulujeme

První jarní fotbálek

Tuesday, March 24th, 2009

Tuto neděli 29.3.2009 bude od 10h první jarní fotbálek (baseball,basket) v areálu Dětského domova. Pro ty, kteří s námi loni nebyli, připomínám, že sraz je před vchodem do Děts. domova za 5min 10h a konec tak okolo 11h 15min. Samozřejmě že se mohou zúčastnit i rodiče!! Foto z prvního fotbálku 29.3.09 je ve fotogalerii.

F O T B A L O V É J A R O 2008

Monday, January 14th, 2008

Po úspěšném podzimu, po kterém je náš klub na prvním místě, čeká náš tým těžký úkol. Obhájit dobré výsledky, předvádět kvalitní hru a bojovnost jako v uplynulých podzimních zápasech. Rád bych vás proto pozval na jarní zápasy našeho klubu, při kterých se rozhodně nebudete nudit a dočkáte se nejednoho zajímavého překvapení v podobě startu několika atraktivních hráčů z řad světových tenistů. Domácí mistrovská utkání se hrají vždy v neděli na hřišti ve Vonoklasech.

Golden Tour 2008

Monday, January 14th, 2008

Členové našeho klubu se již pravidelně účastní halové kopané pro firmy a kluby. Letošní ročník odstartoval v polovině ledna a tým složený z tenistů našeho klubu a jejich hostů se v I. lize této soutěže rozhodně neztratil a po úvodní dvou kolech nám patří 4. příčka z celkových 10 účastníků I. ligy. Do třetího kola nastoupí náš tým začátkem února.

Fotbal 2006/2007

Monday, November 13th, 2006

Po skončení uplynulého fotbalového ročníku 2005/2006, ve kterém si náš klub zajistil účast opět ve III. třídě, se náš klub rozhodl pro radikální řešení nastalé situace, která nebyla optimální. Pronájem hřiště výrazně zatěžoval rozpočet našeho klubu a proto jsme přijali nabídku Sokola Vonoklasy ke sloučení našich týmů v jeden celek, který bude v letošní sezóně působit pod hlavičkou Sokola Vonoklasy „B“.
Podzimní část fotbalové soutěže má za sebou kompletní program a náš celek (foto 1) si vede velmi dobře. V dosavadním průběhu prohrál pouze dvakrát a po podzimu mu patří 2 místo s 1 bodovou ztrátou na vedoucí tým soutěže.

Tabulka po podzimu: 1. Černošice „B“ 21b.
2. Vonoklasy „B“ 20b.
3. Kytín 18b.
4. Všenory „B“ 16b.

Někteří naši hráči pak doplnili tým Sokola Vonoklasy „A“ a i tento celek si po podzimní části v I.B třídě drží vynikající 2 místo v tabulce s 3 bodovým odstupem za vedoucím Milínem.

Velíšek a Podpěra – advokátní kancelář v.o.s.

Friday, September 29th, 2006

Sport je společně s kulturou a uměním fenoménem, který ovlivňuje a obohacuje značnou část naší populace. Tato skutečnost je nám dobře známa a byla také důvodem, který vedl Advokátní kancelář Velíšek a Podpěra v.o.s. k rozšíření svých podnikatelských aktivit také o podporu prvoligového tenisu a navázání trvalé spolupráce s tenisovým klubem F.H. TK DOBŘICHOVICE .

Advokátní kancelář Velíšek a Podpěra v.o.s. věří, že vzájemná spolupráce s klubem F. H. TK DOBŘICHOVICE bude pro obě strany prospěšná, a že tak přispěje jak ke sportovním úspěchům klubu F. H. TK DOBŘICHOVICE na straně jedné, tak i k seznámení tenisové a ostatní veřejnosti se jménem a službami Advokátní kanceláře Velíšek a Podpěra v.o.s. na straně druhé.

Advokátní kancelář Velíšek a Podpěra v.o.s. poskytuje svým klientům služby zejména v následujících právních oblastech:

- obchodní právo, občanské právo, pracovní právo, stavební právo, sportovní právo a
smlouvy v těchto právních oblastech užívané, popř. spory z nich vyplývající,
- nemovitosti ( reality) , jejich převody a zatížení,
- vlastnická práva a majetkoprávní vypořádání,
- právo k nehmotným statkům,
- stavební development a jeho financování,
- poradenství v oblasti obchodních společností, včetně akcií a ostatních cenných papírů.

Prezentace partnera

Friday, September 8th, 2006

Společnost Hormedia s.r.o. se zabývá obchodní činností v oblasti zdravotnické techniky.
Na českém trhu exkluzivně zastupuje výrobky americké společnosti Abbott Laboratoires pod obchodním označením FreeStyle, hlavním artiklem jsou pomůcky pro diabetiky, konkrétně glukometr přístroj pro měření hladiny krevního cukru) FreeStyle Mini a jeho příslušenství. Jedná se o nejmenší přístroj na českém trhu, jež pomáhá pacientům kontrolovat jejich zdravotní stav a kompenzovat tak jejich onemocnění. Přístroj je schopen změřit hodnotu krevního cukru do 7 sec. z kapky krve o velikosti 0,3mikrolitru ( špendlíková hlavička). Má podsvícený display i odběrové místo, data je možno zpracovat a analyzovat i pomocí počítače. Přístroj zaznamenává 250 měřených hodnot vč. data a času měření.
Jsme rádi, že v rámci své činnosti můžeme pomáhat jak nemocným s diabetem, tak i sportovcům, které podporujeme finanční i jinou formou v aktivitách přispívajícím ke zdravému způsobu života.

Přátelé, kamarádi …

Friday, April 7th, 2006

Dovolte mi, abych Vás přivítal na internetových stránkách F.H.TK Dobřichovice. Přeji Vám v sezóně 2006 pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů. Alespoň za sebe Vám mohu slíbit, že budu bojovat, i když nejde o cenu Sedmičky pionýrů.

Filip Háva
prezident klubu