Fotbal 2006/2007

Po skončení uplynulého fotbalového ročníku 2005/2006, ve kterém si náš klub zajistil účast opět ve III. třídě, se náš klub rozhodl pro radikální řešení nastalé situace, která nebyla optimální. Pronájem hřiště výrazně zatěžoval rozpočet našeho klubu a proto jsme přijali nabídku Sokola Vonoklasy ke sloučení našich týmů v jeden celek, který bude v letošní sezóně působit pod hlavičkou Sokola Vonoklasy „B“.
Podzimní část fotbalové soutěže má za sebou kompletní program a náš celek (foto 1) si vede velmi dobře. V dosavadním průběhu prohrál pouze dvakrát a po podzimu mu patří 2 místo s 1 bodovou ztrátou na vedoucí tým soutěže.

Tabulka po podzimu: 1. Černošice „B“ 21b.
2. Vonoklasy „B“ 20b.
3. Kytín 18b.
4. Všenory „B“ 16b.

Někteří naši hráči pak doplnili tým Sokola Vonoklasy „A“ a i tento celek si po podzimní části v I.B třídě drží vynikající 2 místo v tabulce s 3 bodovým odstupem za vedoucím Milínem.

Leave a Reply